--> -->

  1. strona główna
  2. oferta
  3. o firmie
  4. galeria
  5. kontakt
  6. ridery techniczne
ART-TECH

Konstrukcje specjalne

Do dyspozycji naszych klientów udostępniamy wiele rozwiązań konstrukcji specjalnych przygotowywanych na zamówienie z dostpnych w naszych magazynach elementów. Do budowy zamówionych konstrukcji wykorzystujemy wyłącznie atestowane elementy produkowane przez firmy takie jak Alustage czy Layher.
W magazynach firmy można znaleźć kompletne rozwiązania do budowy wież nagłośnieniowych z konstrukcji Layher o wymiarach 8m x 2m x 2m ( wys x szer x gł ) lub 10m x 2m x 2m ( wys x szer x gł ). Do wież możemy zainstalować dostawki ( np. z tyłu do ustawienia kolumn basowych w systemie end fire ). Wieże nagłośnieniowe z kratownic typu quadrosystem 390 w postaci bram na dwóch lub trzech podstawach ( w kształcie litery "T" ).
Wykonujemy również wiele konstrukcji z kratownic quadrosystem do zastosowań wewnątrz pomieszczeń: obwiednie podwieszane do punktów montażowych budynku ( zainstalowane wciagniki, konstrukcja dachu itp. ), lekkie konstrukcje sceniczne budowane z wykorzystaniem naroży. Podesty sceniczne o różnych wymiarach i wysokościach ( w ofercie również wykończenie podłogi wykładziną dywanową lub płytą HIPS ). Kolejnym elementem budowanym z wykorzystaniem naszych możliwości sprzętowych są stanowiska realizatora FOH i MON o wymiarach 4m x 2m x 3m ( szer x gł x wys ) oraz 5m x 3m x 5m ( szer x gł x wys ) z piętrem dla oświetleniowca, zbudowane z rusztowań Layher wyposażone w podłogę o wysokości od 0,4m do wysokości zgodnej z wysokością podestu scenicznego.
Nowością w ofercie firmy jest stanowisko na backline o rozmiarze 8m x 6m ( szer x gł ) o wysokości dostosowanej do wysokości podestu sceny.
W ofercie znaleźć można również wszelkiego rodzaju konstrukcje wystawiennicze wykorzystywane na targach, pokazach itp. wydażeniach.
Powyższe rozwiązania są jedynie przykładami, a ponieważ posiadamy bardzo dużą gamę elementów konstrukcyjnych, możemy zaoferować Państwu rozwiązanie dostosowane do konkretnej sytuacji, powierzchni i budżetu.