--> -->

  1. strona główna
  2. oferta
  3. o firmie
  4. galeria
  5. kontakt
  6. ridery techniczne


ART-TECH - Wynajem scen

Firma Art-Tech jest właścicielem scen wraz z zadaszeniem o wymiarach:
12m x 10.5m x 9.5m ( szer x gł x wys )
10.5m x 8m x 7.5m ( szer x gł x wys )
8m x 6m x 5m ( szer x gł x wys ) - scena mobilna
6,5m x 4,5m x 4,5m ( szer x gł x wys )
Oferowane zadaszenia zbudowane są z wykorzystaniem kratownic aluminiowych o wymiarze 390mm x 390mm i grubości ścianki wynoszącej 3mm. Posiadamy również bramy to podwieszania nagłośnienia, ekranów LED lub zwykłych, banerów reklamowych itp. o szerokości dostosowanej do danej imprezy oraz wysokości do 9m.
Zadaszenia duże wykonane są na słupach na których przy pomocy wciągników elektrycznych obwiednia zadaszenia podnoszona jest na górę. W razie konieczności istnieje możliwość podnoszenia i opuszczania zadaszenia już po wybudowaniu całej konstrukcji.
Zadaszenie mniejsze budowane jest z wykorzystaniem systemu specjalnych naroży. Jest to tzw. zadaszenie lekkie i po wzniesieniu konstrukcji na słupach nie ma możliwości opuszczenia zadaszenia.
Wszystkie elementy łączone są przy pomocy systemu szybkozłączy. Cała konstrukcja posiada niezbędne atesty. Zadaszenie wyposażone jest w siatki zainstalowane z tyłu, oraz po bochach sceny w celu zabezpieczenia sceny przed deszczem. W siatkach bocznych wycięte są dodatkowo "drzwi" które można zasłonić w przypadku złych warunków atmosferycznych. Scena wyposażona jest również w barierki zainstalowane z trzech stron sceny, oraz w schody z barierkami po obu stronach. W przypadku sceny dużej wysokość podestów można regulować w zakresie 1.0 - 1.8m, a w przypadku sceny mniejszej rekomendowany jest podest o stałej wysokości 0.4m.

Na życzenie klienta udostępniamy również czarne horyzonty, specjalne pokrowce zasłaniające kratownice, matowe lub błyszczące wykończenia podestu sceny w kolorze białym, wykładziny dywanowe w wielu kolorach i wiele innych rozwiązań sprawiających, że każda impreza w plenerze lub w pomieszczeniu zamkniętym wygląda wyjątkowo estetycznie.

W ofercie znajduje się również scena mobilna o wymiarach 8m x 6m x 5m ( szer x gł x wys ) z elektropneumatycznie podnoszonym zadaszeniem